Kontakta oss


Telefon: +46 8 555 700 00
Fax: +46 8 555 700 07
Växeln öppen: månd-tors 09.00 - 17.00, fred 09.00 - 15.00
(lunchstängt 12.00 - 13.00)

E-post: info@unitedstage.se

 

Anders Larsson - VD, agent/turnéproducent, manager, försäljning
larsson@unitedstage.se  +46 70 440 41 13

Lisse Andersson - VD-assistent
lisse@unitedstage.se  +46 8 555 700 31, +46 70 440 41 23

Jonas Thulin - affärsutvecklare
jonas.thulin@unitedstage.se  +46 8 555 700 25, +46 70 564 78 70

Dennis Karlsson - agent/turnéproducent, manager, försäljning
dennis@unitedstage.se  +46 70 440 41 12, +46 8 555 700 17

Jonas Pernholm - agent/turnéproducent, försäljning (föräldraledig)
jonas@unitedstage.se  +46 8 555 700 29, +46 73 701 41 99

Lars Rixon - agent/turnéproducent, manager, försäljning
rixon@unitedstage.se +46 8 555 700 19, +46 70 440 41 11

Pange Öberg - agent/turnéproducent, manager, försäljning
pange@unitedstage.se   +46 8 555 700 32, +46 708 46 46 33

Johan Ramberg - produktion, företagsevent
ramberg@unitedstage.se  +46 8 555 700 18, +46 70 798 53 52

Martin Dahlberg - försäljningschef
martin@unitedstage.se  +46 8 555 700 33, +46 70 440 41 14

Pontus Sillrén - agent/turnéproducent, försäljning (föräldraledig)
pontus@unitedstage.se  +46 8 555 700 12, +46 70 298 00 62

Björn Eriksson - försäljning
bjorn@unitedstage.se  +46 8 555 700 14, +46 70 770 74 73

Ariya Miveh - agent/turnéproducent, försäljning
ariya@unitedstage.se  +46 8 555 700 77, +46 73 986 27 80

Tea Lindholm
- agent/turnéproducent, försäljning
tea@unitedstage.se  +46 8 555 700 15, +46 70 370 05 96

Stefan Lönngren - IT-arkitekt
stefan.lonngren@unitedstage.se  +46 8 555 700 26, +46 70 731 31 30

Kim Lindberg
- promotor, projektkoordinator
kim@unitedstage.se  +46 8 555 700 16, +46 70 722 33 13

Linda Wetterling - projektkoordinator
linda@unitedstage.se  +46 8 555 700 10, +46 70 440 41 16

Mia Nilwert - projektkoordinator
mia@unitedstage.se  +46 8 555 700 28, +46 70 440 41 24

Mika Gredegård - vikarierande projektkoordinator
mika@unitedstage.se +46 8 555 700 22

Matilda Olofsson - projektkoordinator (föräldraledig)
matilda@unitedstage.se  +46 8 555 700 22, +46 70 816 22 44

Hellen Åkerfeldt - ekonomichef
hellen@unitedstage.se  +46 70 440 41 10

Jessica Bamberger
- ekonomiassistent
jessica@unitedstage.se  +46 8 555 700 82, +46 70 440 85 06

Olivia Sjöberg - projektkoordinator
olivia@unitedstage.se  +46 8 555 700 42, +46 70 868 89 96

Sanna Brandelius - projektkoordinator
sanna@unitedstage.se +46 8 555 700 57

Emilia Hådén
Marknadskommunikatör/ Sociala medier
emilia@unitedstage.se  +46 8 555 700 50, +46 70 266 21 88

Lotta Jacobsen
- reception
lotta@unitedstage.se  +46 8 555 700 00

 

Adress:
Besöksadress Sthlm: Åsögatan 142, Stockholm
Postadress: Box 110 29, 100 61 Stockholm

 

Kontakta oss

Skriv ditt meddelande nedan

 

 

 

botbodyblackshadow